Chystáte sa vstúpiť na stránku s alkoholom.

Máte viac ako 18 rokov?


Áno       Nie

„Znalosť vína môže byť pre človeka radosťou po celý život.“

E. Hemingway

Inšpiráciou pre začiatky spoločnosti Fruitwine nám ako nadšencom nevšedných chutí neboli len výstižné slová literárnej legendy, ale najmä rodinná vinárska tradícia, vďaka ktorej má náš príbeh potrebnú šťavu. Tak sme ho začali písať.

Najväčšou motiváciou nám bola láska k vínu a túžba posúvať hranice širokej verejnosti v oblasti poznávania, degustovania, ale aj vychutnávania si lahodného "nápoja bohov".Našou osobnou túžbou, ktorú teraz denne usilovne pretavujeme do cieľov spoločnosti, je definitívne zbúrať mýty o nekvalitných ovocných vínach. Svojich klientov s radosťou zoznamujeme s akostnými vínami s vysokým podielom ovocia vyrobenými prirodzeným kvasením.

Legendárnou vývrtkou, ktorá otvorila dvere našej vinotéky, bolo obľúbené ríbezľové víno. Jeho sýtu rubínovú farbu a bohatú sladkú chuť sme v našej rodine vnímali ako súčasť tradičného slovenského vinárstva. Kvalitné ríbezľové vína preto tvoria značnú časť nášho portfólia i v súčasnosti.

Pomyselným štrngnutím pohárov bolo pre nás rozbehnutie spolupráce so skúsenými vinármi zameriavajúcimi sa na produkciu ovocných vín. Vďaka nim sa naša ponuka postupne rozšírila o celé spektrum lahodných ovocných chutí. Našimi stálymi dodávateľmi sú malé rodinné vinárstva i väčšie vinárske spoločnosti, ktoré starostlivo vyberáme v snahe naplniť našu víziu:

Ponúkať len kvalitné ovocné vína, ktoré svojou jedinečnou chuťou plnohodnotne konkurujú popredným značkám hroznového vína. V našej ponuke nájdete výnimočné vína z pivníc modranského vinárstva Pereg, inovatívne chute zo sudov vinárstva Miluron či tradičný Devínsky ríbezlák. S hrdosťou Vám ponúkame aj živé ovocné vína z Dedkovej pivnice a kvalitné produkty malého rodinného vinárstva Ovocinár Skalica.

Ako zástupcovia vinárskej nevšednosti Vám s nadšením predstavujeme čerešničku na torte nášho portfólia: francúzske nealkoholické vína Pierre Zero. V sortimente značky nájdete výber lahodných aromatických vín ponúkajúcich zážitok jedinečnej chuti bez konzumácie alkoholu. Potešenie z vína si teraz u nás môže dopriať naozaj každý.

O bohatú znalosť vína, ktorá, slovami umelca, môže byť pre Vás radosťou po celý život, sa s Vami radi podelíme prostredníctvom nášho e-shopu fruitwine.sk. Osobne si s nami môžete pripiť v našej vinotéke Fruitwine v nákupnom centre Avion Bratislava. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Registrácia nového konta

Už máte konto?
Prihláste sa alebo Resetovať heslo